Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Gdy załącza się ABS delikatnie pomruguje światło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Gdy załącza się ABS delikatnie pomruguje światło

    Problem stary jak świat - zrobisz krzywdę śmieciowi, a pójdziesz siedzieć za człowieka :x
    Z miejscami na parkingach w W-wie nie jest tak łatwo. Ja myślę raczej pod kątem takim, żeby wstawić Octe i Golfa komuś w pobliżu na podwórko domku jednorodzinnego.
    Jak jacyś starsi Państwo nie mają auta, to za parę złociszy mogą się zgodzić na to, żeby postawić.[/quote]

    Mój ojciec kiedyś trzymał tak BMW, na podwórku u sąsiadów ulicę dalej.
    Niestety ten patent też się nie sprawdził. Radio i nie tylko znalazło nowych właścicieli. Prawda jest taka że większość starszych ludzi nie będzie nadstawiać głowy za twoje auto. Albo nie usłyszą, albo będą udawać że nie słyszą ze strachu.

    [ Dodano: Sob 17 Paź, 09 10:12 ]
    Sorrki coś cytowanie nie wydszło w poprzednim poście

  • #2
    [O1] Gdy załącza się ABS delikatnie pomruguje światło

    Witam wszystkich. Pytanie takie jak w temacie. Ostatnio popadał śnieg, i nad ranem jak było ciemno, zacząłem hamować na śniegu. Załączył się ABS i zauważyłem, że mrugaja mi światła. Czy to może być padnięty regulator napięcia na alternatorze?????

    Pozdrawiam
    Maciej

    Komentarz


    • #3
      Hmm. Niesadze. Ten typ raczej tak ma bo u mnie jest to samo.
      No i jak zalacza sie blokada mechanizmu roznicowego jest to samo.

      Komentarz


      • #4
        Pobor pradu przez przekazniki w ukladzie ABS podczas jego zadzialania jest znaczny, to ma wplyw na chwilowe spadki napiec w calej instalacji. Nie swiadczy o usterce w ukladzie ladowania. Na akumulatorze masz skrzyneczke z bezpiecznikami i kilka z nich dotycza tego ukladu a ich wartosci sa np.30A, czyli spore jak na odbiorniki. Mozna to porownac do subwoofera gdy robi ..buum..
        PL-LOP D-ROW mutex/ocfipreoqyfb/mutex

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X